Gamma Sapiens™ - Інтелектуальний детектор гамма-випромінення

Про компанію

Науково-виробниче приватне підприємство «Спаринг-Віст Центр» – відомий в Україні та світі розробник та виробник приладів і систем радіаційного контролю торгової марки «ЕКОТЕСТ».

Колектив з понад 200 висококваліфікованих фахівців у галузі радіотехніки з багатолітнім досвідом

Понад 30 засобів і систем радіаційного контролю торгової марки «ЕКОТЕСТ»

За 20 років діяльності в доробку підприємства «Спаринг-Віст Центр» понад 30 засобів і систем радіаційного контролю торгової марки «ЕКОТЕСТ», більшість яких пройшли сертифікацію та внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України та інших країн світу.

Сертифікат відповідності стандарту ISO 9001-2008

З 2006 року підприємство «Спаринг-Віст Центр» працює в умовах впровадженої та сертифікованої системи управління якістю, про що свідчить сертифікат відповідності стандарту ISO 9001-2008, виданий Міжнародним товариством «BUREAU VERITAS». Система управління якістю, яка функціонує на підприємстві, є гарантією стабільної якості продукції, включно з процесами розробки приладів, їх виготовлення, постачання замовнику, а також гарантійного (2 роки) та післягарантійного обслуговування.

Експорт продукції у більш, ніж 70 країн світу, понад 20 дилерів за кордоном

Продукція ТМ «ЕКОТЕСТ» експортується у більш, ніж 70 країн світу (СНД, Європи, Азії, Африки, Північної та Латинської Америк). На сьогодні підприємство «Спаринг-Віст Центр» має понад 20 дилерів за кордоном. Дилерська мережа представлена в таких країнах як Росія, Республіка Корея, США, Болгарія, Великобританія, Австралія, Аргентина, Бразилія, Греція, Італія, Єгипет, Казахстан, Німеччина, Канада, Туреччина, Сербія, Японія.

Постійне вдосконалення та інновації

НВПП «Спаринг-Віст Центр» постійно вдосконалює продукцію ТМ «ЕКОТЕСТ» та розширює її функціональні можливості згідно з потребами ринку, застосовуючи новітні технології, сучасні комплектуючі та матеріали. Виготовлення якісної продукції, професійне адміністрування, підприємливість та формування командного духу є основними умовами довготривалого лідерства на ринку продукції ТМ «ЕКОТЕСТ».

Відео про виробника дозиметрів № 1 в Україні - дізнатися більше про засоби раційного конролю ТМ «ЕКОТЕСТ»

about-company-madia-galery-1

about-company-galery-1-sabout-company-galery-2-sabout-company-galery-3-sabout-company-galery-4-sabout-company-galery-5-s

Замовити зворотній дзвінок

Будь ласка, заповніть контактну інформацію. Наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом.